Pakiety dla Firm

Znajdują się tu pakiety oprogramowania Symfonia 2.0 dla firm, w których zostały zawarte konkretne produkty według specyfiki firmy, która jest zainteresowana danym oprogramowaniem. Możecie Państwo zakupić wybrany pakiet, zgodnie z Państwa potrzebami oraz oczekiwaniami.

Uproszczona księgowość

W tej sekcji znajdziesz rozwiązania, które przygotowaliśmy z myślą o mikro i małych firmach rozliczających się za pomocą uproszczonej księgowości. Zaliczają się do nich przedsiębiorstwa: prowadzące podatkową księgę przychodów i rozchodów; rozliczające się kartą podatkową oraz ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych.

Pełna księgowość

W tym miejscu prezentujemy rozwiązania przeznaczone dla małych i średnich przedsiębiorstw prowadzących pełną księgowość. Wśród nich znajdują się: spółki kapitałowe prawa handlowego; instytucje finansowe; jednostki otrzymujące dotacje oraz organizacje non-profit oraz przedsiębiorstwa, których roczny obrót netto przekroczył 1,2 mln euro.


Biura rachunkowe

W odpowiedzi na potrzeby biur rachunkowych przygotowaliśmy pakiety zawierające specjalnie dobrane produkty. Znajdziesz tu rozwiązania dla biur rachunkowych, które obsługują klientów rozliczających się: uproszczoną i pełną księgowością; biur rachunkowych, których klienci rozliczają pracowników. Nasze rozwiązania odpowiadają również na potrzeby doradców, kancelarii podatkowych oraz biegłych rewidentów.

Systemy B2B

System B2B(business-to-business) , czyli "firma-dla-firmy" to profesjonalna internetowa platforma do sprzedaży hurtowej zintegrowana z Twoim system magazynowo-księgowym w firmie oraz wirtualne centrum obsługi dla klientów. System ten zawiera oprogramowanie pozwalające prowadzić sprzedaż
w sieci internet, zarządzać ofertą produktów i usług, a także umożliwia obsługę realizacji zamówień i tworzenie ofert dla klientów. Do funkcji Systemu B2B należy również zaliczyć wystawianie faktur, obsługa magazynu i zamówienia do dostawców.

Systemy CRM

System CRM – system informatyczny, który automatyzuje i wspomaga procesy na styku klient-organizacja w zakresie pozyskania oraz utrzymania (obsługi) klienta, czyli system wspomagający pracę działów