Aura CRM Suite oferuje wiele dedykowanych funkcji. Pozwala efektywnie planować sprzedaż i zarządzać szansami sprzedaży. Wyposażony jest w standardowe raporty sprzedażowe (jeśli potrzebujesz własnych raportów, stworzymy je dla Ciebie). System usprawni Twój marketing, oferując możliwość tworzenia komunikatów marketingowych i grupowy mailing. Zadba również o obsługę zamówień handlowców, a także ofertowanie. Handlowcy mogą zaoszczędzić czas i zadbać o spójność informacji przekazywanych klientom, tworząc oferty w systemie. Bardzo przydatnym narzędziem jest również ofertowanie produktów konfigurowalnych.

Jeśli Twoja sprzedaż jest zróżnicowana, a Twoje produkty posiadają wiele wariantów, to stworzenie oferty może być trudne i czasochłonne. Aura CRM Suite podpowie opcje konfiguracyjne i umożliwi bardzo szybkie i bezbłędne wygenerowanie oferty. Ponadto, jeśli Twoi handlowcy planują trasę, mogą skorzystać z prezentacji lokalizacji z użyciem map. W ten sposób szybko określą, których klientów mogą odwiedzić, wybierając się na spotkanie do konkretnego miasta. Aura CRM Suite oszczędzi czas, który Twoi pracownicy poświęcają na codzienne czynności!

To tylko część możliwości rozwiązania, które Tobie oferujemy. Skontaktuj się z naszym ekspertem, przedstaw swoje potrzeby, a my zaproponujemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.